O firmie

Avocado OilHistoria Gustav Heess GmbH z siedzibą w Niemczech sięga ponad 100 lat.

Historia oddziału w Polsce sięga ponad 10 lat i jest to czas dynamicznego rozwoju.

Gustav Heess Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2008 roku, koncentrując się na sprzedaży w Polsce i w krajach bałtyckich specjalistycznych olejów roślinnych, maseł roślinnych i wosków, mających zastosowanie w produkcji kosmetyków, farmaceutyków, suplementów diety, a także w produkcji spożywczej.

Gustav Heess oferuje szeroki asortyment produktów o najwyższej jakości, produktów bezpiecznych, których procesy produkcyjne, transport , sposób przechowywania są weryfikowane i transparentne.

Wdrożony system zarządzania jakością DIN ISO 9000, a także własne laboratorium, które uzyskało akredytację zgodnie z EN ISO/IEC 17025, pomagają zapewnić bezpieczeństwo naszych produktów oraz należycie troszczyć się o środowisko naturalne.

Gustav Heess posiada również w swojej ofercie oleje, woski i masła roślinne organiczne, certyfikowane przez niezależną jednostkę specjalistyczną KIWA BCS Oeko-Garantie GmbH, których produkcja monitorowana jest od plantacji, zbioru nasion, owoców, orzechów, poprzez poszczególne etapy przetwórstwa, magazynowania, transportu, etc.

Szczegółowe dane dotyczące oferowanych produktów Gustava Heessa, takie jak opis surowców, procesów produkcyjnych, specyfikacje, raporty rynkowe, aktualności znajdują się na stronie internetowej: www.gustavheess.de. Zachęcamy do zapoznania się z treścią i ze zdjęciami egzotycznych roślin, z których pozyskiwane są oleje, masła, woski roślinne.

Gustav Heess Sp. z o.o. – Oleje tropikalne – Bunge Loders Croklaan Oils B.V.

Gustav Heess sp. z o. o. prowadzi również działalność brokerską w handlu olejami tropikalnymi. Ściśle współpracuje z jednym z największych światowych producentów olejów tropikalnych, a mianowicie firmą Bunge Loders Croklaan B.V. z siedzibą w Holandii. W różnych gałęziach przemysłu do najczęściej używanych należy Rafinowany Olej Palmowy oraz jego pochodne takie jak Oleina Palmowa, Stearyna Palmowa.

Bunge Loders Croklaan Oils B.V. jest również znaczącym producentem olejów laurynowych, takich jak Rafinowany Olej z Ziaren Palmowych czy też Rafinowany Olej Kokosowy.

Dzięki swoim specyficznym właściwościom fizyko-chemicznym oleje palmowe i kokosowe znalazły szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym, oleochemicznym, kosmetycznym oraz w produkcji biopaliw. Gustav Heess Sp. z o.o. posiada certyfikat potwierdzający spełnianie wymagań systemu KZRINiG.

Dla uzyskania szerszej informacji o produktach, zakładzie produkcyjnym, rafinerii, plantacjach palmowych i prowadzonej polityce zrównoważonego rozwoju (RSPO) zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową www.bungeloders.com

Gustav Heess Sp. z o.o. posiada na rynku olejów roślinnych opinię odpowiedzialnego partnera, łączącego polskich producentów z różnych branż przemysłowych z renomowanym producentem olejów palmowych i kokosowych jakim jest Bunge Loders Croklaan Oils B.V.

Prosimy o kierowanie do nas zapytań o produkty i zapytań ofertowych dotyczących olejów roślinnych specjalistycznych Gustava Heessa, a także olejów palmowych i olejów kokosowych produkowanych przez Bunge Loders Croklaan Oils B.V.

<br data-mce-bogus=”1″>