O firmie

Avocado OilHistoria Gustav Heess GmbH z siedzibą w Niemczech w okolicach Stuttgartu sięga ponad 100 lat.

Historia oddziału w Polsce nie sięga jeszcze 10 lat, ale jest to czas dynamicznego rozwoju.

Gustav Heess Sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2008 roku, koncentrując się na sprzedaży w Polsce i w krajach bałtyckich specjalistycznych olejów roślinnych, maseł roślinnych i wosków, mających zastosowanie w produkcji kosmetyków, farmaceutyków, suplementów diety, a także w produkcji spożywczej.

Gustav Heess oferuje szeroki asortyment produktów o najwyższej jakości, produktów bezpiecznych, których procesy produkcyjne, transport , sposób przechowywania są weryfikowane i transparentne.

Wdrożony system zarządzania jakością DIN ISO 9000, a także własne laboratorium, które uzyskało akredytację zgodnie z EN ISO/IEC 17025, pomagają zapewnić bezpieczeństwo naszych produktów oraz należycie troszczyć się o środowisko naturalne.

Gustav Heess posiada również w swojej ofercie oleje, woski i masła roślinne organiczne, certyfikowane przez niezależną jednostkę specjalistyczną BCS Oeko-Garantie GmbH, których produkcja monitorowana jest od plantacji, zbioru nasion, owoców, orzechów, poprzez poszczególne etapy przetwórstwa, magazynowania, transportu, etc.

Szczegółowe dane dotyczące oferowanych produktów Gustava Heessa, takie jak opis surowców, procesów produkcyjnych, specyfikacje, raporty rynkowe, aktualności znajdują się na stronie internetowej: www.gustavheess.de. Zachęcamy do zapoznania się z treścią i ze zdjęciami egzotycznych roślin.

Gustav Heess Sp. z o.o. – Oleje tropikalne – IOI Loders Croklaan Oils B.V.

Gustav Heess Sp. z o.o. ma zaszczyt reprezentować na rynku polskim jednego z największych producentów światowych Rafinowanego Oleju Palmowego i produktów pochodnych oleju palmowego, firmę IOI Loders Croklaan Oils B.V. z siedzibą w Holandii. Do najbardziej poszukiwanych produktów pochodnych oleju palmowego należy Rafinowana Oleina Palmowa oraz Rafinowana Stearyna Palmowa.

IOI Loders Croklaan Oils B.V. jest również znaczącym producentem olejów laurynowych, takich jak Rafinowany Olej z Ziaren Palmowych czy też Rafinowany Olej Kokosowy.

Dzięki swoim specyficznym właściwościom fizyko-chemicznym oleje palmowe i kokosowe znalazły szerokie zastosowanie w przemyśle spożywczym, oleochemicznym, kosmetycznym, w produkcji biopaliw. Gustav Heess Sp. z o.o. posiada certyfikat potwierdzający spełnianie wymagań systemu KZRINiG.

Dla uzyskania szerszej informacji o produktach, rafinerii w Rotterdamie, plantacjach palmowych i prowadzonej polityce zrównoważonego rozwoju zachęcamy do zapoznania się ze stroną internetową www.ioiloders.com

Gustav Heess Sp. z o.o. posiada na rynku olejów roślinnych opinię odpowiedzialnego partnera, łączącego polskich producentów z różnych branż przemysłowych z renomowanym producentem olejów palmowych i kokosowych jakim jest IOI Loders Croklaan Oils B.V.

Prosimy o kierowanie do nas zapytań o produkty i zapytań ofertowych dotyczących olejów roślinnych specjalistycznych Gustava Heessa, a także olejów palmowych i olejów kokosowych produkowanych przez IOI Loders Croklaan Oils B.V.